WEB SİTESİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
www.nlpakademi.net web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
NLP Akademi müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında NLP Akademi bünyesinde kullanılmaktadır.

NLP Akademi üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

NLP Akademi tüm web sitelerindeki formlarda istediği kişisel bilgilerin haricinde, site kullanımı sırasında ziyaretçinin gittiği sayfaları ve sitedeki hareketlerini Google araçları aracılığı ile takip etmektedir. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, ziyaretçilere daha özel ve etkin bir site deneyimi yaşatmak, pazarlama ve yeniden pazarlama amacıyla kullanılmaktadır.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Yine de internetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar NLP Akademi sorumluluğunda değildir.

İletişim
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

NLP AKADEMİ Eğitim Danışmanlık
Ortaklar Caddesi No:1 Kat:1 Daire:1
Mecidiyeköy / İstanbul
Tel:0212 347 54 55

Mail adresi: info@nlpakademi.net