Rusça öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Express Language tarafından geliştirilen, Suggestopedik öğrenme metotlarıyla, size yepyeni bir dilin kapılarını açan bu program. 5 gün gibi kısa bir süre içinde dünyanın en köklü dillerinden olan Rusça’ yı konuşmanızı sağlıyor.
Program, 5 gün blok halinde alınarak, adeta 5 gün boyunca Rusya’ da yaşıyormuşçasına, tamamı Rus eğitmenlerden alınır. Gün içinde, uzman psikolog, ve NLP uzmanlarımızın desteğiyle, 09:00 – 19:00 saatleri arasında, kitaplar, defterler, gramer testleri ve sözlüklere ihtiyaç duyulmadan, kiril alfabesinin büyülü dünyasında bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
Özellikle yoğun çalışma temposu içerisinde dil becerilerinizi ilerletmek konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ve kariyerinizde ilerlemek için Rusça öğrenmenin şart olduğunu düşünüyorsanız bu eğitim sizin için hazırlandı.
Hızlı ve etkin Rusça öğrenme yöntemlerinde sektörüne öncülük eden, 12 yıllık eğitim tecrübesine sahip, daima en iyi ve en kaliteli eğitimi sunma anlayışı içerisinde ilerleyen Express Language olarak Rusça eğitiminde çığır açan Suggestopedik Öğrenme yöntemlerini, sitemizdeki “metod” bölümünden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Suggestopedia teknikleri ile Rusça eğitimimiz; konuşmaya dayalı ve dilin bir bütün olarak kavranmasına yönelik farklı bir metoddur (tümden gelim ya da tüme varım yöntemleri içermiyor). Görsel-işitsel eğitim yöntemi, özel bir çaba sarf etmeden, sizi zorlamayan, “size uygun metotlar” ile doğru öğrenmeyi sağlıyor. Ek olarak iş ve özel yaşamınızda da kullanacağınız öğrenme tekniklerini de sunuyor. Kara tahta yok, not kâğıtları, defterler, sınavlar, ezberler yok Katılımcı ödev yapmıyor ya da derste yazı yazmıyor.
Çok etkin ve “konuşturan”, net sonuçlar sağlayan doğal ve doğru yöntemler kendinize olan güveninizi artıracak. Göreceksiniz ki, öğrenme kapasiteniz çok yüksek, şimdiye kadarki sıkıntınızın sebebi ise yanlış eğitim metotları.
Suggestopedia ile hızlı Rusça eğitimi, insanların motivasyon kaynaklarını bularak onların algılamalarını ve konsantrasyonlarını artırarak, bilinç altındaki öğrenme kaynaklarını harekete geçirerek, kişilerin gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmada ve gerçek performanslarına erişmelerini sağlamada etkindir. Bedenin rahatlaması sonucu beyin, enerjisinin büyük bir kısmını zihinsel faaliyetlere aktarıyor. Böylece bilgiler kalıcı oluyor. Bu öğretim sistemi beynin her iki lobuna da hitap ediyor.
Suggestopedia, öğrenme sürecini hızlandırdığı gibi öğrenmeyi de etkin kılan bir sistem. Bu sistemle Rusça öğrenmek isteyen herkes çok kısa süre içerisinde Rusça ye hâkim duruma geliyor.
Hiç Rusça bilmeyen kişi 5 günde 1 kur seviyesinde gelişir. Program toplam 6 seviyeden oluşmakta. Her bir seviyede ortalama 1000 kelimelik bir bilgiyi, anlar ve konuşur hale geldiğiniz gibi, eğitimin daha 2. gününde kiril alfabesine tam bir hakimiyet sağlarsınız. Eğitim paketlerimiz sizin zamanınıza uygun olarak şekillendirilmiştir.