5 tam günde hızlı ingilizce öğrenme
29 Ekim 2015
5 günde ingilizce öğrenme programları
02 Kasım 2015

5 günde hipnozla ingilizce öğrenme

5 günde hipnozla ingilizce öğrenme

Dünyanın birçok yerinde kullanılan hipnoz tekniği son yıllardada birçok eğitimde kullanılarak kişilerin bilinçaltı olarak daha etkili bir eğitim almaları sağlanmaktadır.

Hipnoz tekniği eğitimlerde kullanıldığında kişilerin algıları daha açık bir hale getirilerek öğrendikleri şeyin kalıcı olması sağlanmaktadır.

İnsanlar böylelikle daa kolay öğrenebiliyor ve öğrendikleri şeyler yaşamlarında daha kalıcı oluyor.

Dünya genelinde dil eğitimlerinde de kullanılan ipnoz tekniği artık ülkemizde de kişilere daha hızlı ve kolay dil öğretmek amacıyla kullanılmaktadır.

Yapılan ingilizce eğitimlerini kişilere daha etkili bir şekilde dili öğretmek amacıyla gerçekleştirerek ipnoz tekniğini kullanıyor ve daha hızlı bir öğrenme süreci sağlanıyor.

Yıllardır insanlar ingilizce öğrenebilmek için klasik dil kurslarına katıldılar ve buradaki aylar süren uzun süreli eğitimler ile ingilizce öğrendiler.

Bu dil kurslarında klasik eğitim sistemleri ve teknikleri ile kişilere dil öğretildiğinden programlar uzun ve sıkıcı oluyordu.

Ve bu eğitimler gramer ağırlıklı olduğundan kişiler dili öğreniyor fakat konuşma konusunda yeterli düzeyde gelişemiyorlardı.

Kişilerin bu sorununa çare bulmak amacıyla onların daa kısa sürede daha hızlı ve kolay bir şekilde dili öğrenmelerini ve öğrendikleri herşeyi konuşabilmelerini sağlamak amacıyla 5 günde ingilizce eğitimlerini hazırladık.

5 günde ingilizce eğitilerinde kişileri dile yoğun bir şekilde maruz bırakarak onların hızlı ve refleks olarak konuşma gelişimi edinmelerini sağlatıyoruz.

Katılımcılar gündelik yaşamlarından uzaklaşarak bir kamp ortamına dahil olurlar ve yoğun bir şekilde dil eğitimine maruz kalırlar.

Günde 12 saat boyunca gerçekleştirilen eğitimler ile kişilerin dile maruz bırakılması ve türkçe konuşmadan sadece ingilizce konuşmaları sağlatılır.

Katılımcılar bu 5 tam gün boyunca günlük 12 saat süren konuşma uygulamaları ile yoğun bir şekilde dili konuşurlar ve refleks olarak dili türkçe düşünmeden hızlı bir şekilde konuşurlar.

Eğitimlerimiz 5 kişilik sınıflarda seviyelere uygun gruplar ile gerçekleşir.

Klasik kurslardaki gibi kalem defter kitap kullanılmadan sadece dili konuşarak eğitimler gerçekleşir.

Katılımcıların bilinçaltı düzeyde dili öğrenmesini sağlamak amacıyla ipnoz tekniği kullanılarak daha kalıcı bir dile sahip olmaları sağlatılır.

5 tam gün süren bu yoğun eğitimler ile kişiler 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşurlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir