5 günde ingilizce eğitimi
09 Eylül 2015
5 günde ingilizce konuşma uygulamaları
11 Ekim 2015

5 günde ingilizce konuşma eğitimleri

5 günde ingilizce konuşma eğitimleri

Klasik öğrenme yöntemlerinden farklı olarak kişilerin daha hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmeleri için yeni nesil dil öğretim teknikleri kullanıyoruz.

Zamanı kısıtlı olan kişilerin kısa zamanda kolay bir şekilde dili öğrenmesini sağlamak amacıyla yaptığımız eğitimlerle 5 günde ingilizce konuşturuyoruz.

Klasik dil kurslarındaki öğrenme yöntemlerinden farklı olarak katılımcılara yeeni nesil dil öğretim teknikleriyle gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarını uyguluyoruz.

Seviyesi belirlenen katılımcılar kendi seviyelerine uygun sınıflarda eğitimlere dahil olarak 5 tam gün süren yoğun tempoya başlamış olurlar.

5 tam gün boyunca gerçekleştirilen yoğun ingilizce konuşma uygulamalarıyla katılımcıların hızlı bir konuşma gelişimine sahip olmaları sağlanır.

Yoğun bir şekilde gerçekleştirilen ingilizce konuşma uygulamalarına maruz bırakılan kişiler türkçe konuşulmayan ortamda dili konuşarak hızlı bir konuşma gelişimi edinirler.

Eğitim içerisinde katılımcıların motivasyonlarını arttırmak ve dili edeaha kalıcı bir biçimde öğrenmelerini sağlatmak amacıyla bilinçaltı öğrenme yöntemleri kullanılmaktadır.

5 gün boyunca yapılan eğitimlerle kişiler 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşur duruma gelmektedirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir