5 tam günde ingilizce konuşun
15 Ekim 2015
5 günlük ingilizce konuşma programı
19 Ekim 2015

5 günde ingilizce öğrenme eğitimleri

5 günde ingilizce öğrenme eğitimleri

Geleneksel dil öğretim tekniklerinden farklı olarak kısa zamanda kişilerin dili öğrenmesi ve konuşmasını sağlamak amacıyla 5 günde ingilizce konuşma programlarını gerçekleştiriyoruz.

Klasik dil kurslarında kişiler uzun süreli eğitimler sonucunda kişiler dili gramer olarak öğreniyor ama konuşamıyorlardı.

Gramer ağırlıklı eğitimlerde kişiler dili öğrensede konuşma konusunda problem yaşıyor ve akıcı konuşamıyorlardı.

5 tam günlük eğitimlerde ise kişilerin dili yoğun bir şekilde konuşmalarını ve hızlı bir konuşma gelişimine sahip olmalarını sağlatıyoruz.

Katılımcılar eğitimlere katılacakları zaman gündelik hayatlarından uzaklaşarak eğitime odaklanır ve 5 günlerini eğitimlere ayırırlar.

Günde 12 saat boyunca gerçekleştirilen 5 günlük eğitimlerimizde katılımcılar dile adapte olarak bnol bol dili konuşurlar ve bu sayede refleks olarak konuşmaya başlarlar.

Katılımcıların eğitimler boyunca motivasyonlarını arttırmak ve daha rahat bir şekilde eğitimlere devam etmelerini sağlamak amacıyla nlp teknikleri ile ipnoz seansları yapılır.

Yapılan bu seanslar ile kişilerin dili bilinçaltı düzeyde öğrenmesi sağlanarak daha kalıcı bir dile sahip olmaları sağlanır.

5 günlük eğitimlere katılarak 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenmek ve konuşmak mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir