5 günde ingilizceyi nlp ve hipnoz teknikleriyle öğrenin ve konuşun
04 Mayıs 2013
5 günde hızlı ingilizce öğrenme ve konuşma programı
28 Haziran 2013

5 günde nlp ve hipnozla hızlı ingilizce konuşun

5 günde nlp ve hipnozla hızlı ingilizce konuşun

Yıllardır dil öğrenme kurslarında kullanılmakta olan geleneksel öğrenme metotlarından ve tekniklerinden farklı olarak hazırlanmış olan 5 günde ingilizce eğitim programı ile dil öğrenmek ve konuşmak artık çok kolay hemde daha kısa sürede.

Yurtdışında kullanılan tekniklerle aynı teknikleri kullanarak klasik dil kurslarındaki eğitim ortamından farklı üst düzey sınıf otamlarında kaliteli dil eğitimi yapıyoruz.

5 Günde ingilizce öğrenme ve konuşma eğitimleri 4 ve 6 kişilik kaliteli ve sessiz sınıf ortamlarında yapılmaktadır.
Beş günde ingilizce eğitimleri yurtdışından gelen yabancı uyruklu hocalarla ve başarılı eğitimci kadrosuyla katılımcılara iyi bir eğitim sunmaktadır.

İngilizce konuşma eğitimleri 5 gün boyunca sürer ve günde 12 saat olmak üzere sabah 09:00’dan akşam 21:00’a kadar yoğun ingilizce konuşma programı yapılır.
Katılımcılar ana dil metodu sayesinde maruz kaldıkları yoğun ingilizce dersleriyle dili daha hızlı ve kolay bir şekilde öğrenerek refleksif bir konuşmaya sahip olurlar.
5 günde ingilizce eğitimlerinde günde 12 saat boyunca eğitim alan katılımcıların eğitime daha iyi bir şekilde odaklanmalarını sağlamak amacıyla hipnoz seansları yapılır.
Uzman psikologlarımız günde 3 kez sabah öğle ve akşam olmak üzere eğitimin yorgunluğunu üzerlerinden atmak için katılımcılara hipnoz seansları yaparlar.
Hipnoz seanslarıyla kişiler eğitime daha iyi bir şekilde devam ederler ve daha hızlı öğrenmeye başlarlar.
Yurtdışındada etkin bir şekilde kullanılan bilinçaltı öğrenme tekniklerini eğitim içerisinde kullanarak kişilerin bilinçaltı düzeyde ingilizce öğrenmelerini sağlıyor ve dilin daha kalıcı olmasına yardımcı oluyoruz.
5 günde ingilizce öğrenme ve konuşma programlarıyla sadece 5 günde ingilizce öğrenebileceksiniz.
Eğitimlrimizle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir