5 günde kolay ingilizce konuşun
20 Ekim 2015
5 tam günlük ingilizce eğitimleri
22 Ekim 2015

5 tam günde hızlı ingilizce öğrenin

5 tam günde hızlı ingilizce öğrenin

İngllizceyi ızlı bir şekilde kısa süredemi öğrenmek istersiniz kısıtlı zamana sahipseniz ve hızlı bir biçimde ingilizce konuşmak istiyorsanız 5 günde ingilizce eğitimleri tamda sizlere göre.

Kişilerin fazla zaman harcamadan ve çaba sarf etmeden eğlenerek sıkılmadan yorulmadan daha kolay bir şekilde ve daha kısa zamanda ingilizce öğrenmesi ve konuşması için 5 günde ingilizce programı hazırlanmıştır.

Klasik kurslardan farklı olarak öğrenme araçları olan kalem defter kitap kullanmadan dili konuşarak öğreneceksiniz.

5 tam günlük eğitim programına katılacak kişilerin seviyeleri belirlenerek seviyelerine uygun 5 kişilik sınıflara kişiler yerleştirilir.

Eğitimler 5 tam gün günde 12 saat boyunca günde 3 farklı eğitmen ile yapılarak kişilerin farklı aksanlara olan kulak dolgunluğu edinmesi sağlanır.

Ana dil metodu ile gerçekleşen eğitimlerde kişilerin gündelik hayatlarından uzaklaşarak katıldıkları eğitimlerde günde 12 saat boyunca maruz kaldıkları ingilizce ile bir bebek gibi dili yaşayarak öğrenirler.

Katılımcıların dili bilinçaltı düzeyde öğrenmeleri için yapılan hipnoz seanslarıyla katılımcılar dili daha kalıcı olarak öğrenirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir