Beş Günde İngilizce Konuşma
10 Şubat 2012
5 Günde Hipnozla İngilizce
11 Şubat 2012

5 Günde Bilinçaltı İngilizce öğrenme programları

5 Günde Bilinçaltı İngilizce öğrenme programı

Bazı zamanlar olumsuz duygular iş yaşantımız yerine özel ve sosyal yaşantımızla bağlantı kurarlar.

Kişi işten sonra eve gidip para problemleri yüzünden eşiyle kavga etmekle, ergenlik çağına girmiş bir çocuğun sıkıntılarıyla, vs. yüz yüze gelmekten korkabilir.

Gün boyunca bunlar üzerine kafa yorduktan sonra eve doğru araba kullanırken bu hipnoz sonrası telkinlere içgüdüsel olarak boyun eğer.

Masum herhangi bir ses, görüntü ya da duygu o duyguyu yaratacak tetikleyiciyi üretebilir.

Örneğin, sanki gerçek bir neden sonuç ilişkisi varmış gibi eve gitmeden önce garaj kapısını kapatma eylemini tüm bu acı dolu duygulanımlarla bağlanmaya bilir.

Bu, beceri yüklü bir duruma her ihtiyaç duyduğunuzda o aynı eski tartışmalar, alınmalar ve acılardan kaçınmak için kendinizi duygu ve davranışlara sıkışmış halde bulacağınız anlamına gelir.

Bu aynı anda her yerde olabilen olumsuz kişisel telkinler değişim için bilinçli bir çaba sarf ettiğimiz zaman çok daha kötü bir hal alırlar. Örneğin; bu sefer farklı bir şekilde davranmaya karar verdiniz.

Her ne olursa olsun, neden olduğunu bilmeksizin garaj kapısını kapatırsınız ve aniden eski siz yönetimi ele alır.
Yine de, bu değişimin hangi noktada gerçekleştiğinin farkına vararak olumlu bir hipnoz sonrası ipucu için önemli bilgi elde edersiniz.
Bu durumda, uygun bir yetkinleştiren ruh hali sakinlik, otoriterlik ya da şartlara uygun olduğunu düşündüğünüz herhangi bir ruh hali yaratmak için garaj kapısının görüntüsünü, kapattığınız zamanki sesini ya da krom tutamağın soğuk hissini yetkilendirici çapanız olarak kullanabilirsiniz.

Bu küçük, tarafsız duyumsal paket (bir garaj kapısını kapatmak) o zaman farklı, daha yararlı bir anlam kazanır.
En önemlisi, ipucunu doğru zamana aksi takdirde olumsuz bir ruh haline gireceğiniz noktayı ayarlarsınız.
Yani bazı şeyleri otomatik olarak bilinçaltı düzeyde yaparız.

Bilinçaltı İngilizce öğrenme programı olan 5 günde İngilizce eğitimlerinde İngilizce konuşma alışkanlığı bilinçaltı düzeyde otomatik olarak gerçekleşir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir