5 Günde Bilinçaltı İngilizce öğrenme programları
11 Şubat 2012
5 Günde NLP ile İngilizce öğrenmek
12 Şubat 2012

5 Günde Hipnozla İngilizce

5 Günde Hipnozla İngilizce

Hipnozla 5 Günde İngilizce eğitimlerinde hipnoz sonrası telkinlere boyun eğmek zorunda değilsiniz. İpucu size bir kelimeyi, bir resmi ya da kendi kendine hipnoz esnasında takındığınız ruh halini hatırlatırken daima istediğiniz şekilde davranmayı tercih edebilirsiniz.

Böylece, patronunuz öfkeyle bağırıp çağırmaya başladığı zaman eğer isterseniz orada oturup ona işlerle ilgili neler yapılması gerektiğini söyleyebilirsiniz.

Diğer yandan, trans halindeyken aynı işlemi kullanarak bir ipucunu değiştirebilirsiniz.

Tıpkı zamanımızın çoğunu trans halinde geçirdiğimiz gibi hipnoz sonrası ipuçlarını farkında olmadan kullanırız.
Ne zaman, pasif zamanda bir mesele hakkında endişelenip kafa yorsak en masum çapa sizi istemediğiniz bir tecrübeyle bağlantı kurmanıza neden olur.

Birkaç haftalık is gezisi için uçmaktan dolayı sinirlilik gürleyen makinelerin sesi ya da özel bir görüntü veya koku gibi belli ipuçlarına ya da tetikçilere cevap verebilir.

Böylece tetikleyiciyi iki haftalık bir süre içinde tecrübe ettiğiniz zaman trans halinde maruz kaldığınız deneyimi ve beraberindeki tüm olumsuz duyguları yaratır.

Bu durumda, ipucu becerikli olmaktan çok negatif ya da sınırlı bir durum yaratmıştır. Fakat olumlu bir şekilde de iş görebilir.
Bilinçdışı zihnimizin kontrolü almasına her izin verişimizde bu tarz gelişigüzel birlikleri riske atarız.

En iyisi bunların nasıl çalıştığını öğrenin, sonra maksatlı bir şekilde yorumlayın.

Bu, onu basit olarak başka bir ipucu ile değiştirmeden ya da üzerine başka bir anlam yüklemeden önce patronunuzun telefonunun çalmasının sizde bıraktığı etkiyi açıklamaktadır.

Çoğu kişinin hayatları bilinçdışı telkin ve otomatik olarak tetiklenen duygu ve davranışlarla doludur.

5 Günde İngilizce eğitimlerinde kullanılan Hipnozla İngilizce öğrenme teknikleri öğrenmeyi kolaylaştırarak dil ediniminin gerçekleşmesini sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir