5 Günde Hipnozla İngilizce
11 Şubat 2012
5 Günde ingilizce gerçekten doğrumu ?
15 Şubat 2012

5 Günde NLP ile İngilizce öğrenmek

5 Günde NLP ile İngilizce öğrenmek mümkün mü

Trans hali aynı zamanda hipnoz sonrası telkininizi bir ipucu ya da tetikleyici ile bağlanmasına yardımcı olur.

Trans halindeyken istediğiniz durumu hatırlamanıza yardım eden farklı etkileyiciler ya da çapalar (bu kelimelerin oldukça yakın anlamları vardır fakat farklı mecazlar onların amaçlarını açığa çıkarmaya faydalı olur) keşfedebilirsiniz.

Örneğin, patronunuzun dahili telefonu çaldığı sırada masanızın üzerindeki küçük kızınızın bir fotoğrafı dikkatinizi çekmiştir ve ihtiyacınız olan güveni hissettirdiğini fark etmiş olabilirsiniz.

Bazı zamanlar, küçük bir çocuk ya da işinizden, hatta kariyerinizden daha çok önem verdiğiniz özel bir ilişki değer yargılarınızı bir perspektif içine yerleştirebilir.

Bu açıdan bakmak sizin ipucunuz olarak hizmet edebilir: Patronuma profesyonel ve etkili bir şekilde cevap verme yolları ararken Sarah ın resmine her bakışımda kendimden emin ve becerikli hissediyorum. Sarah ın zihinsel resmi bir çapa sunar.
NLP ile İngilizce, armudun sapı üzümün çöpü şeklinde yaklaşmaz.

Anahtar birkaç varsayımı benimseyip kavramları anladığınız an NLP ve Hipnozla İngilizce öğrenme ve konuşma tekniğini kendi şartlarımıza uyarlamak için sadece sağduyuya ihtiyaç duyacaksınız.

5 günde İngilizce öğrenme programlarında kullanılan NLP ile İngilizce öğretme metotları dil ediniminin gerçekleşmesini sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir