5 günde çabuk ingilizce konuşun
26 Kasım 2015
5 günde kolay ingilizce öğrenin
01 Aralık 2015

5 günde ingilizce konuşma eğitimlerimiz

5 günde ingilizce konuşma eğitimlerimiz

İnsanların daha hızlı ve kolay bir biçimde ingilizce öğrenmeleri ve konuşmalarını sağlatmak amacıyla gerçekleştirilen eğitimlerimizle dili kişilere daha kısa sürede öğretiyoruz.

Klasik dil kurslarından farklı olarak katılımcıların gramer ağırlıklı eğitimlere maruz kalmadan dili yoğun bir şekilde konuşmalarını sağlatarak eğitimleri gerçekleştiriyoruz.

Öğrenme araç ve gereçlerini kullanmadan dil hergün eğitim süresince yoğun bir şekilde kişilerce konuşulur ve bu sayede hızlı bir eğitim süreci gerçekleşir.

Katılımcıların aldığı bu yoğun eğitimlerde yabancı dil eğitmenleriyle yapılan konuşma uygulamaları 5 tam gün boyunca devam eder.

Kişiler günde 12 saat boyunca yapılan bu eğitimler ve yoğun konuşma uygulamaları ile dile maruz kalırlar ve dili etkin bir şekilde kullanırlar.

Türkçe konuşulmayan bir ortamda katılımcıların dile yoğun bir biçimde maruz kalmasını sağlatıyoruz ve bu sayede kişilerin hızlı bir şekilde dili konuşmalarını sağlatıyoruz.

Hipnoz teknikleriyle gerçekleştirilen eğitimlerde katılımcıların bilinçaltı düzeyde dili öğrenmesini ve konuşmasını sağlatıyoruz ve daha kalıcı bir dile sahip oluyorlar.

5 günlük eğitimlerle katılımcılar 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenme ve konuşma gelişimi edinirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir