5 günde ingilizce konuşma eğitimlerimiz
30 Kasım 2015
5 günde hızlı ingilizce öğrenme ve konuşma
02 Aralık 2015

5 günde kolay ingilizce öğrenin

5 günde kolay ingilizce öğrenin

Dünya genelinde uygulanan dil eğitimlerinde kullanılan klasdik dil öğretim teknikleri ile insanlar dili öğreniyor ama konuşamıyorlardı.

Geleneksel dil öğretim teknikleri ve programı ile yapılan eğitimlere katılan kişilerde konuşma konusunda hızlı gelişme sağlanamıyordu.

Bu klasik dil kurslarında yapılan eğitimlerde katılımcılar gramer ağırlıklı eğitimlerde kişiler dili öğreniyor fakat konuşamıyorlardı.

Kişilerin dili hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmeleri için artık yenilenmiş bir eğitim programı uygulanıyor.

Yeni nesil dil öğretim teknikleriyle gerçekleştirilen eğitimlerde bu tekniklerle dilin daha hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmesini sağlatıyoruz.

5 günde ingilizce eğitimlerinde yapılan yeni uygulamalarla kişilerin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ingilizce öğrenmesi ve konuşması sağlanmaktadır.

Günde 12 saat süren yoğun ingilizce konuşma uygulamalarıyla kişilerin dile yoğun bir şekilde maruz kalmaları ve dili konuşarak hızlı bir şekilde konuşma gelişimi edinmeleri sağlanır.

Nlp ve hipnoz teknikleriyle desteklenen eğitimlerde kişilerin dili bilinçaltı düzeyde kalıcı bir şekilde öğrenmeleri sağlanır.

5 günlük eğitimlerle katılımcılar dili 1 kur düzeyinde öğrenir ve konuşur duruma gelirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir