Nlp ve hipnozla 5 günde ingilizce
05 Kasım 2015
5 günde ingilizce konuşma eğitim programları
23 Kasım 2015

5 tam günde hipnozla ingilizce

5 tam günde hipnozla ingilizce

Klasik dil kurslarındaki eğitim programlarından farklı olarak çok daa yeni bir eğitim sistemiyle ingilizce öğrenme ve konuşma eğitimleri gerçekleştiriyoruz.

Geleneksel öğrenme yöntemleri kullanılmadan yoğun bir şekilde katılımcıların dile odaklanmasını sağlamak amacıyla yeni nesil uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

5 günde ingilizce konuşma eğitimlerini yeni nesil tekniklerle gerçekleştirerek kişilerin daha kısa zamanda daha hızlı ve kolay bir şekilde ingilizce öğrenmesini ve konuşmasını sağlatıyoruz.

Ana dil metodu kullanılarak gerçekleştirilen eğitimlerde kişilerin kolay bir şekilde dili öğrenmesini ve konuşmasını sağlatıyoruz.

5 tam gün boyunca kişilerin dile yoğun bir şekilde maruz kalmalarını sağlıyor ve refleks olarak konuşamalarını sağlatıyoruz.

Katılımcılarımız yoğun bir sürece dahil olarak dili etkin bir şekilde öğrenirler ve konuşurlar.

Hipnoz tekniği kullanılarak gerçekleştirilen eğitimlerde kişilerin bilinçaltı düzeyde daha kalıcı bir şekilde dili öğrenmeleri sağlatılır.

5 tam gün gerçekleştirilen eğitimlerde katılımcıların dile odaklanarak 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenmeleri ve konuşmaları sağlatılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir