Hipnozla 5 günde ingilizce öğrenin
04 Kasım 2015
5 tam günde hipnozla ingilizce
06 Kasım 2015

Nlp ve hipnozla 5 günde ingilizce

Nlp ve hipnozla 5 günde ingilizce

Geleneksel öğrenme yöntemlerinden farklı olarak insanların daha çabasız bir şekilde zorlanmadan ve motivasyonları düşmeden eğlenerek dili öğrenmelerini sağlamak amacıyla 5 günlük eğitimleri uyguluyoruz.

Yeni nesil dil öğretim teknikleriyle gerçekleştirdiğimiz program ile daha etkili ve verimli bir eğitim süreci sağlıyoruz.

AnA dil metodu kullanılarak yapılan eğitimlerde kişilerin doğal bir şekilde dili yaşayarak öğrenmelerini sağlatıyoruz.

Klasik kurslardaki gibi eğitim içerisinde yazma okuma gibi şeyler olmada sadece dili yoğun bir şekilde konuşturarak kişilerin dili kolayca öğrenmesini sağlıyoruz.

Eğitimlerde katılımcıları seviyelerine uygun gruplarda eğitimlere dahil ederek en fazla 5 kişilik sınıflarda eğitimleri başlatıyoruz.

Kişiler günde 12 saat boyunca yoğun bir şekilde dile maruz kalarak ve dili konuşarak hızlı bir konuşma gelişimi ediniyor ve refleks olarak konuşmaya başlıyorlar.

Nlp teknikleri kullanılarak uygulanan eğitimlerde eğitim sürecinin daha hızlı ve eğlenceli bir şekilde gerçekleşmesini sağlatıyoruz.

Hipnoz tekniğiyle gerçekleşen eğitimlerimizde katılımcıların daa kalıcı bir dile sahip olmaları için bilinçaltı düzeyde öğrenmeyi gerçekleştiriyoruz.

5 tam gün boyunca yapılan eğitimlerde katılımcıların 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenmesini sağlatıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir