5 günde hızlı ve kolay ingilizce konuşma
03 Kasım 2015
Nlp ve hipnozla 5 günde ingilizce
05 Kasım 2015

Hipnozla 5 günde ingilizce öğrenin

Hipnozla 5 günde ingilizce öğrenin

Bilinçaltı öğrenme yöntemleri kullanılarak uygulanan 5 günde ingilizce konuşma programlarında kişilerin daa etkin bir şekilde dili öğrenmesini ve konuşmasını sağlatıyoruz.

Dünyanın birçok yerinde kullanılan yeni nesil dil öğretim teknikleriyle yaptığımız programda kişiler zorlanmadan kolay bir şekilde dili öğreniyor ve konuşuyorlar.

5 günlük eğitimlere katılan kişiler çoğunlukla iş kesiminden ve zamanı kısıtlı olan kısa zamanda ingilizce öğrenmek isteyen katılımcılardır.

Genellikle 25 yaş üstü katılımcılarla yapılan ingilizce eğitimlerinde kişiler dile odaklayarak yoğun bir şekilde ingilizceye maruz kalmalarını sağlatıyoruz.

5 tam gün boyunca gerçekleştirilen ingilizce eğitimlerinde yapılan yoğun konuşma uygulamalarıyla kişilerin refleks olarak konuşmalarını geliştiriyoruz.

Katılımcılar günde 12 saat boyunca dil eğitimlerine maruz kalarak dili hızlı bir şekilde öğrenir ve konuşurlar.

Yaptığımız eğitimlerde kişilerin bilinçaltı düzeyde dili öğrenmesi için hipnoz teknikleriyle yaptığımız uygulamalar ile kişilerin daha kalıcı bir dile sahip olmalarını sağlatıyoruz.

5 tam gün boyunca gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile kişilerin çok daha kolay bir şekilde 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenmesini ve konuşmasını sağlatıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir